Zapytania Ofertowe

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Zapytanie ofertowe - wycena nieruchomości, działka nr 54/2 obręb Grodziszowice

Zapraszamy do złożenia oferty na wycenę nieruchomości, działka nr 54/2 obręb Grodziszowice, Gmina Domaniów. Szczegóły w załączniku poniżej.

Remont dachu na budynku gminnym pod adresem Wierzbno 1 b - Ośrodek Zdrowia

Zaproszenie do składania ofert na remont dachu na budynku gminnym pod adresem Wierzbno 1 b - Ośrodek Zdrowia. Informacje w załącznikach ponizej.

Wykonanie nawierzchni syntetycznej boiska i dostawa sprzętu sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Rewitalizacja kompleksu parkowo - rekreacyjnego w Piskorzówku’’ współfinansowanego ze środków Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy ,,Odnowa Wsi Dolnośląskiej’’.

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie nawierzchni syntetycznej boiska i dostawa sprzętu sportowego w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Rewitalizacja kompleksu parkowo - rekreacyjnego w Piskorzówku’’ współfinansowanego ze środków Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy ,,Odnowa Wsi...

Zatrzymaj banner przewijany
Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::