Lider A4

leader07_13.jpg

Lokalna Grupa Działania na rzecz zrównoważonego rozwoju gmin Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Siechnice, Żórawina, Domaniów – Lider A4 jest stowarzyszeniem i została zarejestrowana w KRS w dniu 16.07.2008 roku.

 

Na obszarze LGD Lider A4 funkcjonuje pięć gmin: Domaniów, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Siechnice oraz Żórawina, które administracyjnie przynależą do dwóch powiatów: oławskiego (Domaniów) i wrocławskiego (pozostałe jednostki gminne). Dwie gminy posiadają status wiejsko – miejski (Kąty Wrocławskie i Siechnice), pozostałe są podmiotami wiejskimi.

 

Głównymi celami LGD są m.in.: działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich z uwzględnieniem należytej ochrony oraz promocji środowiska naturalnego, krajobrazu i zasobów historyczno-kulturowych oraz równości szans, aktywizowanie ludności wiejskiej, promocja obszarów wiejskich oraz gmin położonych na obszarze działania LGD. Powyższe cele LGD realizuje głównie za pomocą opracowanej Lokalnej Strategii Rozwoju.

 

link do strony: http://lider-a4.pl/

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 18 kwietnia 2016 09:54
Dokument wprowadzony do BIP przez: Ariel Denenfeld
Ilość wyświetleń: 4983
05 maja 2016 11:22 (Ariel Denenfeld) - Zmiana treści zakładki.
05 maja 2016 11:20 (Ariel Denenfeld) - Zmiana treści zakładki.
18 kwietnia 2016 09:54 (Ariel Denenfeld) - Zmiana treści zakładki.
Zatrzymaj banner przewijany
Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::Witamy w Gminie Domaniów::